English
Asıl zenginlik ruhtadır. Manevi derinliği olmayan ruhlar pahalı mücevherlerle bezeli bir kındaki tahta kılıca benzer. Dış görünüş yanıltıcı olabilir.
Mevlana

Phillip HOLT

Neuro Linguistik Programlama - NLP Eğitmeni

NLP duayeni Phillip Holt, uluslararası lisanslı bir NLP eğitmenidir. Phillip, Society of NLP’nin Business Eğitmeni ve BBNLP üyesidir. Ayrıca National Guild of Hypnosis’in lisanslı eğitmeni ve başarılı bir hipnoterapisttir. Buzan Merkezleri’nin “Zihin Haritaları” ve “Hızlı Okuma” konusunda yine lisanslı eğitmendir. Dakikada 25.000 ila 30.000 sözcük okuyabilme yeteneği olan “Photoreading” eğitmenidir. Phillip, NLP’yi Richard Bandler’dan öğrenmiş ve NLP’nin kurucuları Richard Bandler/John Grinder başta olmak üzere, Paul Mc Kenna, Michael Bren, Paul Scheele ve Learning Strategies Corporation, Tony Buzan Dünya hafıza şampiyonu , Ormond McGill ve Jerry Valley gibi isimlerden eğitim almış ve birlikte çalışmıştır. Otuzbeş yılı aşkın iş hayatında değişik ülkelerde pazarlama, yazılı ve bilgisayar sektörlerinde yüksek kademelerde başarılı görevlerde bulunmuştur. İngiltere, İtalya, Türkiye, Suudi Arabistan, Orta Doğu, Çin, Sri Lanka, Malezya, Hindistan ve Bahreyn gibi birçok ülkede halen eğitimler vermektedir. Londra’daki yüksek düzeyde başarılı Masters Ultimate Stage Hypnosis seminerinin düzenleyicilerindendir. Bireysel eğitimler vermekte ve koçluk yapmaktadır. Özellikle korku ve fobiler, özgüven problemleri, motivasyon eksikliği, sahne korkusu konularını tek seansta çözebilmektedir. Tek kişi ya da grup halinde çalışarak danışanların olumlu sonuçlara ulaşmalarını sağlamaktadır.


Birçok TV kanalında, çalışmaları ve konuşmaları ile programlar yapmıştır. Discovery Channel ve UK Granada TV’de NLP uzmanı olarak sıra dışı insanları konu alan çalışmaya katılmıştır. UK Channel 4 Television, onun iki günlük Sahne Hipnozu kursunu filme çekmiştir. Philip’in hobileri başta zihin ve potansiyeli, zihin araştırmaları olmak üzere, Scuba diving, okumak ve seyahat etmektir. PADI Master Scuba Diver sertifikalı 600’ün üzerinde dalışı olan tecrübeli bir dalgıçtır.